Servisný pracovník – chladiar

Informácie o pracovnom mieste:

  • miesto práce: Bratislava, Nitra, Košice
  • ponúkaný plat (brutto): Od 1100 €/brutto (vrátane variabilnej zložky pre chladiara – začiatočníka). Výška mzdy závisí od dohody s kandidátom na základe jeho vedomostí, vzdelania a pracovných skúseností. Od 1 roka sa k mzde pridáva bonusová zložka mzdy.
  • termín nástupu: ASAP
  • druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • konfigurácia, pravidelný servis vzduchotechnických, chladiacich zariadení a zariadení ústredného kúrenia
  • vykonávanie funkčných skúšok týchto zariadení po poreventívnej údržbe alebo oprave
  • vykonávanie preventívnej údržby pridelených zariadení
  • elektroinštalačné práce na týchto zariadeniach
  • operatívne riešenie havarijných situácií a diagnostika porúch

Iné výhody:

  • zaškolenie
  • 13. plat
  • Motivujúci bonusový systém odmeňovania od 1 roka zamestnania
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
  • odborné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca:

  • minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • zameranie, odbor: CHLADIARENSKÝ MECHANIK, elektrotechnické, strojárske
  • je vyučený v odbore „CHLADIARENSKÝ MECHANIK“
  • má odbornú spôsobilosť na F-plyny I. kategória – výhodou
  • má elektrotechnické osvedčenie podľa vyhl. č. 508/2009 Z.z.
  • má odbornú spôsobilosť na spájkovanie – výhodou
  • má technické myslenie a je remeselne zručný
  • je samostatný, zodpovedný, komunikatívny
  • vodičský preukaz sk. B