Servisný pracovník VZT zariadení a zariadení ÚK

Informácie o pracovnom mieste:

  • miesto práce: Bratislava, Nitra, Košice
  • ponúkaný plat (brutto): Od 900 €/brutto (vrátane variabilnej zložky). Výška mzdy závisí od dohody s kandidátom na základe jeho vedomostí, vzdelania a pracovných skúseností. Od 1 roka sa k mzde pridáva bonusová zložka mzdy.
  • termín nástupu: ASAP
  • druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • pravidelný servis rozvodov zariadení ÚK
  • pravidelný servis VZT zariadení a chladiacich zariadení
  • montáž rozvodov ústredného kúrenia, vodoinštalačných rozvodov v budovách
  • konfigurácia zariadení, operatívne riešenie havarijných situácií
  • samostatné rozhodovanie a zodpovednosť za zrealizované technické riešenia
  • diagnostika porúch
  • vyhotovenie protokolov z opravy a údržby pridelených zariadení

Iné výhody:

  • plat
  • od jedného roka sa ku mzde pridáva bonusový systém odmeňovania (môže dosiahnuť výšku 14. platu a aj viac..)
  • preplácanie vstupeniek z podujatí (kino, divadlo, fitness, jazykové kurzy, rodinné pobyty a pod.)
    permanentky do fitnesscentra
  • zaškolenie
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
  • neustále odborné vzdelávanie
  • firemné akcie aj pre rodiny

Požiadavky na zamestnanca:

  • minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • zameranie, odbor: vyučený v odbore kúrenia, technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske
  • prax v odbore výhodou, ak nemáš skúsenosti v našom obore, ale baví Ťa technika, nevadí, radi Ťa zaškolíme a pomôžeme Ti získať potrebné oprávnenia.
  • osvedčenie elektrotechnika – výhodou
  • znalosť a skúsenosti s inštalačným materiálom
  • remeselná zručnosť
  • technické myslenie
  • samostatný a zodpovedný prístup
  • riadiace schopnosti
  • vysoké pracovné nasadenie
  • vodičský preukaz sk. B