Spoločnosť KLIMA TREND bola aj tento rok silným partnerom 12. ročníka obľúbeného podujatia s názvom KLIMAK GOLF CUP PARTY 2019, na ktorú sme sa tešili skoro celé leto. 12. ročník tohto vždy originálneho podujatia priniesol skutočne mnoho! Už pri vstupe nás výzdoba areálu preniesla v čase a my sme sa vrátili do doby HIPPIES! Výber tejto témy dozaista prispel k uvoľnenej atmosfére, farebnému prevedeniu kostýmov hostesiek a hostí a dobrej nálade, ktorá sa vo štvrtok 26. septembra 2019 niesla krásnym golfovým areálom Red Oak, Nitra.

Akcia, tak ako zvyčajne, odštartovala už ráno, kedy si svoje sily v golfovom turnaji zaradenom do programu Slovenskej Golfovej Asociácie, zmeralo 81 šikovných hráčov zo Slovenska aj zahraničia. Okolo obeda k nám začali prichádzať všetci pozvaní hostia, ktorých čakal bohatý program. Hostia mali po príchode možnosť zúčastniť sa do golfovej akadémie pod vedením TOP inštruktorov zo Slovenska, vyrábať si počas workshopov batikované tričká v téme 60. rokov, naučiť sa vytvoriť kvetinový venček, či navštíviť veselý fotokútik. Páni sa ako zvyčajne potešili prítomnosti profesionálnych barberov a dámy, tie si vychutnávali krásne líčenie v téme doby. Okrem týchto a ďalších aktivít bolo pre hostí pripravené chutné občerstvenie v podobe bufetov, degustácie vína, destilátov, miešaných drinkov a cigár.

Ak by sme akciu mali zhrnúť do čísel, môžeme povedať, že celkovo sa akcie zúčastnilo niečo cez 350 hostí a priateľov spoločnosti KLIMAK a v atraktívnej tombole, ktorej hlavnou cenou bol skúter od Pegueot-u, naši hostia vyhrali spolu 32 fantastických cien. Veľká vďaka patrí našim 52 partnerom z HVAC odvetvia, ktorí sa rozhodli podporiť toto podujatie a umožnili nám tak vytvoriť zaujímavý program.

Veríme, že sa Vám KLIMAK GOLF CUP PARTY 2019 páčil a že sa spolu vidíme na ďalšom 13. ročníku!

14.8.2019